Portfölj, Mulberry, brunt präglat skinn med mässingsdetaljer, nycklar till lås medföljer, 1990-tal, slitage samt fläckar Vikt: 0 g Skickas med postpaket.
Auktnr | SE1.20240501.R76791 |
Varukategori | Fashion / Väskor |
Utropspris | 500 kr |
Aktuellt bud | 600 kr |
Stänger | 2024-05-01 19:14:00 |
Provision | 90 kr |
Frakt | 299 kr |